Co warto zamontować w oknach?

W ostatnich czasach bardzo popularne stały się rolety w kasecie PCV, które charakteryzują się dużą wygodą użytkowania, a także ułatwiają szybki montaż. Są nieco droższe od tych klasycznych rolet wolnowiszących, ale mają za to ma bardzo szerokie zastosowanie. Polacy często decydują się, aby zamontować je w pokojach dziennych oraz w pokojach dziecięcych, a także w miejscach wypoczynkowych i pomieszczeniach użytkowych.

Dodatkowo, takie rolety świetnie sprawdzają się w sytuacji, kiedy nie mamy możliwości, aby zainstalować inny rodzaj rolety do sufitu lub do ściany. Jest to najczęściej spotykane w wynajmowanych lokalach biurowych, gdzie za montaż takiej rolety musielibyśmy dodatkowo zapłacić.

Zalety rolet PCV

PCV to najpopularniejszy materiał, który wykorzystywany jest do produkcji kaset służących do przesłon wewnętrznych. Takie kasety wykazują bardzo dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne, a także odporne są na ścieranie i zarysowania. Dodatkowo rolety w kasecie PCV świetnie znoszą promieniowanie ultrafioletowe i nie tracą swojej naturalnej barwy przez wiele lat trwania ich eksploatacji. Ich kolejnym bardzo ważnym atutem jest to, że są lekkie oraz dość tanie w zakupie.

Rolety w kasecie są ergonomicznymi przesłonami, które mają szerokie zastosowanie i gwarantują nam zainstalowanie automatycznego mechanizmu, który umożliwia szybkie i całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Chowana roleta w kasecie jest całkowicie zabezpieczona przed nagłymi porywami wiatru, a także przed zabrudzeniami i wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 − dziesięć =