Rodzaje lakierów hybrydowych z ciekawymi efektami

Coraz modniejsze od jakiegoś czasu stają się lakiery hybrydowe z efektami. Jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie nie tylko na urlop. Taki manicure oddaje w pełni charakter osoby, która go nosi. Lakier hybrydowy z efektem nakłada się tak samo jak zwykły lakier hybrydowy. Jednak nie można przy manicure hybrydowym zdobionym zapominać o ważnej rzeczy jakiej są lakiery top/base, dzięki którym hybryda się trzyma na paznokciach.

Lakiery hybrydowe z efektami

Na samym początku należy wspomnieć o nowości na rynku polskim lakierze metalicznym kocie oko, który poprzez namagnesowanie mieni się w różnych odcieniach danego koloru. Obecnie na rynku można dostać lakier w 6 modnych kolorach: zielonym, niebieskim, fioletowym, żółtym oraz różowym. Kolejnym lakierem hybrydowym z efektem wow są lakiery termiczne, które zmieniają swoją barwę w zależności od temperatury otoczenia można mieć taki lakier w kolorach: pomarańczowym, żółty, czerwonym, fioletowym, szarym oraz zielonym. Oczywiście można zakupić również lakiery hybrydowe z drobinkami brokatu, którego kolor jest dobierany do koloru lakieru. Nowością wśród lakierów hybrydowych z efektami jest Aquarel, która daje efekt manicure na mokro. Jednak bardzo popularne wśród stylistek stają się różnego rodzaju pyłki, które nakłada się bezpośrednio na pomalowany lakierem paznokieć. Do niedawna prym wśród pyłków prowadziła tzw. syrenka, która można było zakupić w różnych kolorach i wystarczyło wetrzeć ją w hybrydę. Obecnie równie popularne stają się wszelkiego rodzaju folie, które daje się na paznokieć.

Oczywiście ostateczny wybór lakieru hybrydowego z efektem wow należy tylko do klientki. Oczywiście każde zdobienie na paznokciach sprawi iż manicure będzie bardziej efektowny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 9 =