W jaki sposób urządzić wnętrze nowoczesnej restauracji?

Sukces lokalu gastronomicznego zależy oczywiście od tego, jak smaczne podawane jest w nim jedzenie i od lokalizacji. Istnieje jeszcze trzeci czynnik, na który należy zwrócić szczególną uwagę. To wystrój naszej jadłodajni.

Nowoczesne urządzenie restauracji

Design lokalu przeważnie nawiązuje do rodzaju jedzenia, jakie serwujemy. Pizzeria przeważnie będzie mieć wystrój w stylu włoskim, restauracja z burgerami, będzie starała się przypominać jak najbardziej klasyczną amerykańską restaurację z filmów itp. Na efekt składa się wiele elementów, a jednym z nich jest podłoga. To jak ją zagospodarujemy, ma wpływ na wygląd, ale również na to, w jaki sposób skutecznie będzie się nam ją sprzątało. Jeżeli nie chcemy w naszej restauracji montować płytek lub paneli i stawiamy na przytulniejsze i miękkie powierzchnie, powinniśmy pomyśleć o elemencie wystroju, jakim jest wykładzina przemysłowa.

Elegancja i trwałość

Niezależnie jaką wykładzinę będziemy kłaść w naszej restauracji np. ze strony z https://www.aximo.pl/wykladziny-obiektowe/lvt-podlogowe-panele-winylowe/, wyglądem nie powinny kojarzyć się z fabryką. Są oczywiście na rynku w ofercie wykładziny, które są wykładzinami industrialnymi, ale wyglądają jak domowe. Różnią się one od zwykłych wykładzin przede wszystkim parametrami wytrzymałościowymi oraz odpornością na intensywne sprzątanie.

Restauracja jest miejscem, gdzie oprócz tego, że przewija się cała masa ludzi, to również zdecydowanie częściej niż w naszym domu na podłodze ląduje jedzenie, które trzeba usunąć a plamy wyprać. Przemysłowa wersja wykładziny musi być więc odporna na działanie agresywnych środków czyszczących, które będziemy stosowali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 − dziesięć =