Przełam stonowany strój barwnym obuwiem

Od lat słynna dewiza głosi, że obuwie jest wizytówką człowieka i nośnikiem wielu informacji o nim samym. Świadczy nie tylko o modowych upodobaniach, ale także temperamencie i stylu życia danej osoby. Obecnie coraz więcej firm obuwniczych wypuszcza na rynek swoje produkty w nietuzinkowych kolorach i kolejne rzesze konsumentów stawiają je na piedestale swoich codziennych outfitów traktując jako kluczowy element. Botkami kowbojkami ażurowymi lub sztybletami w kolorze butelkowej zieleni można nadać charakter całości stylizacji i wyróżnić się z tłumu. 

Co krok to kolor

Niegdyś czerwone szpilki przypisane były w głównej mierze imprezom okolicznościowym. Dziś na ulicach zapanowała moda na nie tylko na barwne snackersy, ale również inne mniej casualowe modele. Należy jednak pamiętać o zasadniczej kwestii, zgodnie z którą intensywny kolor obuwia powinien stanowić przełamanie dla stonowanego stroju, a nie intensyfikować wyrazisty ubiór. Doskonałym uzupełnieniem dla białej letniej sukienki będą błyszczące klapki takie jak te dostępne na https://stili.pl/pol_m_BUTY-DAMSKIE_KLAPKI-JAPONKI_Klapki-z-cykoriami-diamencikami-380.html lub lustrzane sandały na słupku.

W okresie jesienno-zimowym charakteryzującym się szarością zarówno na gruncie warunków pogodowych jak i odzieżowym czarny płaszcz będzie współgrał z różowymi lub bordowymi śniegowcami. Przypisywane dotychczas dzieciom kalosze sprawdzają się w deszczowe dni, a w wersji zmodernizowanej przybierają postać kolorowych traperów. Współczesne trendy dają możliwość pozwolenia sobie na więcej nie tylko w przypadku dodatków, ale również na płaszczyźnie tak ważnej, jak okrycie wierzchnie stóp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + 12 =