Co nosić, aby podkreślić swoją sylwetkę?

Jeśli chodzi o ubieranie się, nie ma nic ważniejszego niż to, co nosisz na swoim ciele. Mówimy o tym, jak twoje ubranie pasuje. Wiele idzie na dostosowanie odzieży do konkretnego typu ciała i kształtu, ale to również wymaga, że jesteś gotów dokonać pewnych korekt. Jeśli nie jesteś zadowolona z tego, jak coś pasuje, lub jeśli masz pomysł na to, co chciałabyś, aby ta rzecz zrobiła dla Twojego ciała, to czas na przeróbki!

Co nosić, aby podkreślić swoją sylwetkę?

Jeśli chcesz wyglądać szczupło, pierwszą rzeczą, którą powinnaś zrobić jest noszenie ciemnego koloru na górze i jasnego na dole. Ciemny kolor sprawi, że będziesz wyglądała szczuplej, ponieważ wydłuży Twoje ciało, a dół w jasnym kolorze sprawi, że Twoje nogi będą wydawały się dłuższe. Jeśli chcesz wyglądać krócej, wybierz jaśniejszy kolor na górze i ciemniejszy na dole. Jeśli chcesz wyglądać na wyższą, wybierz jaśniejszy kolor zarówno na górze, jak i na dole. Pomoże to wydłużyć Twoje ciało, dzięki czemu będzie się ono wydawało szczuplejsze i wyższe. Wiele propozycji dla każdego rodzaju sylwetki znajdziesz na https://www.hurt-odziez.pl.

Jeśli chcesz pokazać swoje krągłości stwórz trochę objętości na dole sukienki, zakładając spódnicę lub sukienkę z linią obrysu sięgającą mniej więcej do połowy uda. Jeśli masz figurę klepsydry, spróbuj podkreślić swoje krągłości poprzez podkreślenie talii. Jeżeli masz figurę jabłka, wybierz żakiet lub kardigan, który będzie sięgał w okolice bioder i dodaj trochę długości w rękawach i na dole, aby zrównoważyć swoje proporcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − 12 =