Co nosić, aby podkreślić swoją sylwetkę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chodzi o ubieranie się, nie ma nic ważniejszego niż to, co nosisz na swoim ciele. Mówimy o tym, jak twoje ubranie pasuje. Wiele idzie na dostosowanie odzieży do konkretnego typu ciała i kształtu, ale to również wymaga, że jesteś gotów dokonać pewnych korekt. Jeśli nie jesteś zadowolona z tego, jak coś pasuje, lub jeśli masz pomysł na to, co chciałabyś, aby ta rzecz zrobiła dla Twojego ciała, to czas na przeróbki!

Co nosić, aby podkreślić swoją sylwetkę?

Jeśli chcesz wyglądać szczupło, pierwszą rzeczą, którą powinnaś zrobić jest noszenie ciemnego koloru na górze i jasnego na dole. Ciemny kolor sprawi, że będziesz wyglądała szczuplej, ponieważ wydłuży Twoje ciało, a dół w jasnym kolorze sprawi, że Twoje nogi będą wydawały się dłuższe. Jeśli chcesz wyglądać krócej, wybierz jaśniejszy kolor na górze i ciemniejszy na dole. Jeśli chcesz wyglądać na wyższą, wybierz jaśniejszy kolor zarówno na górze, jak i na dole. Pomoże to wydłużyć Twoje ciało, dzięki czemu będzie się ono wydawało szczuplejsze i wyższe. Wiele propozycji dla każdego rodzaju sylwetki znajdziesz na https://www.hurt-odziez.pl.

Jeśli chcesz pokazać swoje krągłości stwórz trochę objętości na dole sukienki, zakładając spódnicę lub sukienkę z linią obrysu sięgającą mniej więcej do połowy uda. Jeśli masz figurę klepsydry, spróbuj podkreślić swoje krągłości poprzez podkreślenie talii. Jeżeli masz figurę jabłka, wybierz żakiet lub kardigan, który będzie sięgał w okolice bioder i dodaj trochę długości w rękawach i na dole, aby zrównoważyć swoje proporcje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Stopery reklamowe – dlaczego warto ich używać?
Stopery reklamowe – dlaczego warto ich używać?
Myślisz sobie, małe karteczki, nakładki na produkty i inne dodatkowe elementy, które przekazują dodatkowe o nim treści. W istocie to […]
Kawa – jak wpływa na nasze zdrowie?
Kawa – jak wpływa na nasze zdrowie?
Wielu z nas nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki kawy i nie od dziś wiadomo, że ma ona działanie […]
Co nosić, by wyróżnić się w tłumie?
Co nosić, by wyróżnić się w tłumie?
Świat biegnie do przodu i wszystko się zmienia. Podobnie jest również z modą, pewne rzeczy bardzo szybko przychodzą, a niejednokrotnie […]
Ostatnie wpisy
Polecamy