Jak nadać wnętrzom industrialny styl?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najmodniejsze wnętrza tego sezonu to bez wątpienia te inspirowane industrialnym stylem. Obok skandynawskiego, jest to jeden z najchętniej obieranych kierunków przy aranżacji wnętrz. Dużo wolnej przestrzeni, surowe wykończenia, stalowe dekoracje, to wszystko razem połączone tworzy niesamowity, loftowy klimat. Projektanci wnętrz pokochali wszelkie minimalistyczne dodatki oraz skromniejsze meble o prostych kształtach. Dziś podpowiadają nam, jak nadać domowym wnętrzom industrialnego charakteru.

Oryginalne meble

Szukając odpowiednich mebli do mieszkania, które chcemy zaaranżować w industrialnym stylu, warto poszukać ciekawych modeli gdzieś dalej niż w sieciówkach. Oryginalne meble bardzo często znaleźć można na różnego rodzaju aukcjach internetowych. Dodatkowo mamy wtedy pewność, że identycznych egzemplarzy tego typu nie znajdziemy na rynku wiele. Szeroki wybór mebli w Białymstoku również powinien zachęcić do odwiedzin tego miasta, ponieważ znaleźć można tam również meble odnawiane. Renowacja mebli cieszy się dziś ogromną popularnością, a do industrialnych przestrzeni z pewnością pasować będą wszelkie niepowtarzalne, postarzane egzemplarze z duszą.

Istotne wykończenie

Wykańczając mieszkanie na industrialny styl, nie można zapomnieć o wykorzystaniu takich materiałów jak beton czy metal. Ściany pokryte betonem przywodzą na myśl stare, pofabryczne budynki, a metalowe dodatki nadają całości nowoczesnego charakteru. Stół industrialny to z pewnością prosty mebel o skromnych kształtach. Wybierając najlepszy model, warto zdecydować się na wykończenia drewniane łączone masywnymi, stalowymi nogami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Buty jakich producentów warto mieć?
Buty jakich producentów warto mieć?
Sportowe buty, dawniej będące domeną tylko mężczyzn, cieszą się wśród kobiet coraz większą popularnością. Czy wybieramy się na spacer, siłownię, […]
Wybór płytek ściennych
Wybór płytek ściennych
Płytki to nie tylko te używane do wykańczania podłogi, ale również te, które służą do dekorowania i ochrony ścian w […]
Transport międzynarodowy – Jak jest przeprowadzany obecnie?
Transport międzynarodowy – Jak jest przeprowadzany obecnie?
Transport międzynarodowy to przemieszczanie towarów i pasażerów przez granice międzynarodowe i przez terytorium międzynarodowe. Obejmuje on wysyłkę, obsługę i transport […]
Ostatnie wpisy
Polecamy