Jak dobrze zaplanować wesele?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Dobra i sprawna organizacja ślubu i wesela sprawi, że Państwo Młodzi w tym szczególnym dla siebie dniu będą mogli skupić się tylko na celebracji tego dostojnego wydarzenia i wybornej zabawie.

Weselne „TO DO” – lista rzeczy do zrobienia

Przygotowując się do organizacji wesela, należy wziąć pod uwagę kilka elementów.

Wybór lokalizacji – powinien zależeć nie tylko od naszych możliwości finansowych ale także liczby gości, potrzeby zorganizowania dla nich noclegu, obecności dzieci (które z zasady dosyć szybko się nudzą, dlatego warto wybrać miejsce, w którym znajduje się plac zabaw lub zatrudnić animatora, który zadba o nie w trakcie wesela) oraz otoczenia. Wiele restauracji lub hoteli, mających w swojej ofercie organizowanie przyjęć jest ulokowanych w uroczych okolicznościach przyrody.

Odpowiednie menu – tworząc je, należy pamiętać o gościach weselnych. Jeżeli wiemy, że ktoś nie je na co dzień mięsa, trzeba zadbać o wybór dań wegetariańskich. Poza tym, dobrze jest postawić na klasyczną polską kuchnię, która się zawsze obroni.

Oprawa muzyczna – zespół lub DJ. Dobra muzyka to połowa sukcesu każdej imprezy, dlatego należy kierować się renomą danego zespołu lub DJ-a i opiniami innych osób, które korzystały wcześniej z ich usług.

Fotograf/kamerzysta – w tym przypadku warto zwrócić uwagę nie tylko na kompetencję usługodawcy, ale również na dodatkowe opcje, np. przenośne budki fotograficzne.

Zaproszenia ślubne – warto postawić na ich personalizację, co sprawi, że się wyróżnią. W końcu odpowiednio wybrane zaproszenia to zapowiedź dobrej zabawy.Wiele różnych wzorów znajduje się na https://zaproszenia-przemysl.pl/252-zaproszenia-slubne.

Drobne upominki dla gości – nie musi to być nic szczególnego – czekoladka lub spersonalizowane ciasteczko wystarczą, a sprawią, że gościom weselnym będzie bardzo miło.

Wystrój sali – warto postawić na klasykę, czyli neutralne kolory, świeże kwiaty i odpowiednie oświetlenie (np. świeczki).

Tekst przygotowany we współpracy z Wedding Art.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie szukać dobrych części do motoru?
Gdzie szukać dobrych części do motoru?
Lusterka w motocyklu są narażone na wiele różnych problematycznych sytuacji. W razie gdyby motor się przewrócił, niemal na pewno ulegną […]
Jakie części i elementy będą potrzebne przy montażu własnych mebli?
Jakie części i elementy będą potrzebne przy montażu własnych mebli?
O funkcjonalności domu decyduje to, jak dobrze zagospodarowana jest jego przestrzeń. Przyjazna i praktyczna aranżacja to klucz do efektywnego wykorzystania […]
Jakie właściwości powinny posiadać meble przeznaczone do ogrodu?
Jakie właściwości powinny posiadać meble przeznaczone do ogrodu?
Jeśli kochasz przebywanie na świeżym powietrzu, możesz cieszyć się swoim ogrodem przez cały rok. Musisz jednak być przygotowany na wszelkie […]
Ostatnie wpisy
Polecamy