Jak dobrze zaplanować wesele?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Dobra i sprawna organizacja ślubu i wesela sprawi, że Państwo Młodzi w tym szczególnym dla siebie dniu będą mogli skupić się tylko na celebracji tego dostojnego wydarzenia i wybornej zabawie.

Weselne „TO DO” – lista rzeczy do zrobienia

Przygotowując się do organizacji wesela, należy wziąć pod uwagę kilka elementów.

Wybór lokalizacji – powinien zależeć nie tylko od naszych możliwości finansowych ale także liczby gości, potrzeby zorganizowania dla nich noclegu, obecności dzieci (które z zasady dosyć szybko się nudzą, dlatego warto wybrać miejsce, w którym znajduje się plac zabaw lub zatrudnić animatora, który zadba o nie w trakcie wesela) oraz otoczenia. Wiele restauracji lub hoteli, mających w swojej ofercie organizowanie przyjęć jest ulokowanych w uroczych okolicznościach przyrody.

Odpowiednie menu – tworząc je, należy pamiętać o gościach weselnych. Jeżeli wiemy, że ktoś nie je na co dzień mięsa, trzeba zadbać o wybór dań wegetariańskich. Poza tym, dobrze jest postawić na klasyczną polską kuchnię, która się zawsze obroni.

Oprawa muzyczna – zespół lub DJ. Dobra muzyka to połowa sukcesu każdej imprezy, dlatego należy kierować się renomą danego zespołu lub DJ-a i opiniami innych osób, które korzystały wcześniej z ich usług.

Fotograf/kamerzysta – w tym przypadku warto zwrócić uwagę nie tylko na kompetencję usługodawcy, ale również na dodatkowe opcje, np. przenośne budki fotograficzne.

Zaproszenia ślubne – warto postawić na ich personalizację, co sprawi, że się wyróżnią. W końcu odpowiednio wybrane zaproszenia to zapowiedź dobrej zabawy.Wiele różnych wzorów znajduje się na https://zaproszenia-przemysl.pl/252-zaproszenia-slubne.

Drobne upominki dla gości – nie musi to być nic szczególnego – czekoladka lub spersonalizowane ciasteczko wystarczą, a sprawią, że gościom weselnym będzie bardzo miło.

Wystrój sali – warto postawić na klasykę, czyli neutralne kolory, świeże kwiaty i odpowiednie oświetlenie (np. świeczki).

Tekst przygotowany we współpracy z Wedding Art.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać urodzinowy bukiet dla żony lub dziewczyny
Jak wybrać urodzinowy bukiet dla żony lub dziewczyny
Oryginalne i kreatywne prezenty zawsze są miłym upominkiem, który przywołuje pozytywne wspomnienia. Dlatego warto rozejrzeć się i dokładnie zastanowić, co […]
Franczyza coraz bardziej popularna jako opcja na zarobek
Franczyza coraz bardziej popularna jako opcja na zarobek
Lista sieci, które udostępniają współpracę na podstawie modelu franczyzowego, jest coraz dłuższa. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, bo […]
Jak usunąć taśmę dwustronną ?
Jak usunąć taśmę dwustronną ?
Ślady po taśmie są czymś niezwykle trudnym do usunięcia. Dlatego też warto wiedzieć jak dobrze usunąć taśmę dwustronną tak, aby […]
Ostatnie wpisy
Polecamy