Modne i praktyczne jesienne dodatki dla dzieci

Lubisz zakładać swojemu dziecku ubrania zgodnie z najnowszymi trendami mody? Chcesz połączyć fajne stylówki dziecięce z wygodą noszenia? Zainspiruj się naszymi podpowiedziami i stwórz modne, jesienne stylizacje dla twojej pociechy.

Otuleni miodem i czerwienią

Tak jak w modzie dla dorosłych, tak i w dziecięcych trendach dominuje kolor miodowy, musztardowy i czerwony. Czapki, szaliki, czy inne dodatki, a nawet kalosze dziecięce będą wyglądały zjawiskowo właśnie w tych kolorach. Modne oczywiście będą wszystkie rzeczy wyglądające jak zrobione na drutach, a więc długie szale, wełniane czapki czy swetry – najlepiej oversize’owe. Dobrze też sprawdzą się dodatki nawiązujące do natury: naszyjniki, czy torebki z motywem kwiatowym, lub bransoletki z rzemyka. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze dodać frędzle i pompony, które co prawda swoją premierę miały już kilka lat temu, ale nadal zdecydowanie nie wychodzą z mody.

Na szczęście obecnie mamy modę na rzeczy grube, otulające i naturalne, dzięki temu świetnie się je nosi, naszym dzieciom będzie w nich ciepło i wygodnie. Nawet zwykłe ocieplacze do kaloszy dla dzieci mogą dodać stylizacji charakteru, a do tego zapewnić komfort noszenia. Miodowe ocieplacze w połączeniu z granatowymi kaloszami, plus ciepła, wełniana czapka z pomponem? Czyż to nie jest rewelacyjna stylizacja na nadchodzącą porę pluchy i słoty? Wystarczy niewiele wysiłku, aby sprawić, że nasze dziecko będzie wyglądało naprawdę modnie nie tracąc przy tym komfortu i wygody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 17 =