Dodatki do e-papierosa

E-papierosy to zdrowsza alternatywa dla osób uzależnionych od nikotyny. Są ogólnodostępne i coraz bardziej popularne wśród palaczy. Dzięki braku substancji smolistych są one o wiele zdrowsze zarówno dla samych uzależnionych, jak i dla biernych palaczy. Porównując do ich tradycyjnych zamienników, znacznie mniej szkodzą również środowisku. Ich zapach jest o wiele przyjemniejszy w odbiorze. Wielu osobom pomogły pożegnać się ze szkodliwą nikotyną, co jest ich największą zaletą. 

E-dodatki 

Jeżeli już zdecydujemy się na zakup e-papierosa powinniśmy wiedzieć jakie dodatki są konieczne podczas jego użytkowania. Jednym z najważniejszych wyborów, zaraz po samym sprzęcie, będzie rodzaj liquidu, bez którego e-papieros nie istnieje. Występują one w wielu wariacjach smakowych, a w zależności od firmy, która je wyprodukowała mają też różnie składy. 

Na stronie https://liquider.eu/brand/1-kush znajdziemy szeroką gamę liquidów, a co najważniejsze – wykonanych tylko ze składników jakości farmaceutycznej i z pełnego ekstraktu konopnego. Dzięki niskiej zawartości THC i THCa (poniżej 0,2%) poczujemy delikatne odprężenie.

Innymi ważnymi elementami niezbędnymi podczas palenia a jednocześnie wpływającymi na walory smakowe są grzałki, które należy wymieniać po okresie 1 miesiąca użytkowania oraz waty, która odpowiadają za wytwarzanie dymu.  Warto również zaopatrzyć się w wysokiej jakości akumulator, który pozwoli cieszyć się e-papierosem dłużej. Jeżeli chcemy zamówić dobrej jakości e-papierosy Katowice proponują szeroki wybór sklepów dla eko palaczy. Specjaliści pomogą  dobrać zestaw idealny do naszych potrzeb i preferencji, kompletując niezbędny asortyment.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − trzy =