BMW – czym kierować się w wyborze odpowiedniego modelu

BMW to auto niezwykle prestiżowe i niejeden kierowca marzy o jego posiadaniu. Nic dziwnego – samochód ten sprawdzi się zarówno w terenie jak i na płaskiej drodze.

Jaki model?

Dużą popularnością cieszą się ostatnio auta wyżej zawieszone. Zawieszenia pneumatyczne BMW niezwykle dobrze nadają się na drogi nieutwardzone. Możemy takim samochodem wybrać się do lasu bez obawy, że zawiesimy się na nierówności czy uszkodzimy zawieszenie samochodu wpadając w dziurę. Zawieszenia pneumatyczne sklep motoryzacyjny powinien posiadać. Jeżeli więc planujemy częste wypady w teren, koniecznie sprawdźmy rodzaje dostępnych aut i dobierzemy dla nas model z idealnym zawieszeniem.

Do jazdy autostradami lepsze będą inne modele niż te BMW jak 3, 5 czy 7, które dzięki swoim fantastycznym osiągom są wręcz stworzone do szybkiej jazdy. Bez różnicy, jaki model nam się podoba i na który się zdecydujemy – auta BMW są tak naprawdę na tyle uniwersalne, że sprawdzą się nam w każdych warunkach.

W dzisiejszych czasach nawet tak potężny model jak BMW X6 możemy często spotkać w miastach. Parkowanie takim samochodem może być jednak nieco utrudnione. Być może również ze względu na ten fakt firma zdecydowała się kilka lat temu wydać na rynek model X4. Jest on nieco mniejszy od X6, ale linią nadwozia bardzo go przypomina. Jest to więc dobra propozycja dla osób, które nie chcą posiadać aż tak dużego modelu jak BMW X6, ale jednocześnie chciałyby mieć w garażu auto prestiżowe i eleganckie. Ceny X4 w porównaniu do X6 również są nieco niższe, bo za nowy model w najtańszej wersji musimy zapłacić około 200 tyś. złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − 17 =