Jaki model auta dostawczego kupić?

Wybór samochodu dostawczego jest jedną z ważniejszych kwestii, gdy prowadzimy firmę przewozową. Decyzja nie należy do łatwych, ponieważ na rynku są dostępne różne modele tego typu pojazdów, a kupienie takiego, który będzie pojemny, komfortowy i przede wszystkim wytrzymały wymaga od nas znajomości tematu. Ponadto każda z wymienionych cech może się zmieniać w zależności od zadań i rodzaju towaru, który samochód ma transportować. Dlatego poniżej wymieniamy kilka najciekawszych i dobrze sprawdzających się marek aut.

Auta, które nas nie zawiodą

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych dostawczaków jest Citroen Berlingo. Jego mocnymi stronami jest zarówno pojemność, jak i stosunkowo małe rozmiary, dzięki którym samochód może całkiem komfortowo poruszać się po mieście. Często decydują się na niego firmy kurierskie i inne przedsiębiorstwa transportujące towary małych i średnich gabarytów. Z podobnych aut możemy wymienić jeszcze Opla Vivaro oraz Renault Trafic. Wszystkie dobrze sprawdzają się w tej roli.

Dla większych towarów, wymagających solidniejszego podwozia i mocy silnika, powinniśmy wybrać samochód dostawczy w typie mini-ciężarówki. Do najciekawszych modeli tego typu należą Peugeot Boxer i Renault Master, których wytrzymałość i pojemność powinna spełnić nasze oczekiwania. Ciekawą opcją może okazać się również Iveco Daily, który dzięki podniesionej osi świetnie sprawdzi się w terenie. Wszystkie wymienione modele oraz wiele innych znajdziemy na stronie https://www.getruck.eu/.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − pięć =