Masaż – Wybierz rodzaj dla siebie!

Masaż jest znany z tego, że pomaga zmniejszyć niepokój, stres i depresję poprzez zmniejszenie poziomu kortyzolu w organizmie. Pomaga również w krążeniu i zwiększa przepływ tlenu do mózgu. Masaż pomaga w regulacji ciśnienia krwi poprzez otwarcie naczyń krwionośnych w organizmie. Pomaga również w łagodzeniu bólu poprzez uwalnianie endorfin w organizmie. Masaż może również pomóc w bezsenności poprzez zachęcanie do głębokiego oddychania i technik relaksacyjnych.

Masaż głowy

Masaż głowy to świetny sposób na złagodzenie stresu, bólów głowy i migreny. Może być również stosowany jako alternatywne leczenie bezsenności. Masaż głowy polega na naciskaniu, pocieraniu lub stukaniu w różne części głowy palcami lub dłońmi, aby pomóc zwiększyć przepływ krwi do mózgu. Jeśli chcesz dostać masaż głowy Warszawa słynie z najlepszych masażystów w kraju.

Masaż stóp

Masaż stóp to kolejny rodzaj techniki relaksacyjnej, która może pomóc w obniżeniu poziomu stresu poprzez zwiększenie krążenia krwi w organizmie. Jest bardzo łatwy do wykonania w domu; wystarczy wetrzeć balsam w stopy, a następnie delikatnie naciskać każdy palec od góry do dołu przed przejściem do następnego.

Masaż pleców

Masaż pleców jest formą pracy z ciałem, która koncentruje się na mięśniach pleców. Może być wykonywany przez każdego i nie wymaga żadnego specjalnego szkolenia. Typowy masaż pleców polega na ugniataniu, głaskaniu i rozcieraniu mięśni za pomocą rąk lub łokci. Osoba poddawana masażowi może być całkowicie ubrana lub częściowo rozebrana, w zależności od tego, co jest wygodne dla obu stron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + 13 =