Pracujesz w biurze? W tych butach praca będzie przyjemnością

Powszechnym stereotypem kobiety w biurze jest towarzysząca jej elegancja. Zaś kobieta elegancka to kobieta w szpilkach. Czy musi tak być?
Generalnie wszyscy lubimy, gdy w miejscu pracy panuje estetyka. Biuro – zwłaszcza, gdy odwiedzają je klienci – powinno być czystym miejscem, gdzie panuje ład, porządek, a ludzie wyglądają schludnie.

Niestety niektórzy często mylą miejsce pracy z wybiegiem dla modeli, łamiąc tym samym ogólnie przyjęty dress code. Warto wyjść z założenia, iż praktyczność można połączyć z elegancją – co w konsekwencji daje najlepszy efekt.

Które buty będą wygodne, ale też eleganckie?

Bardzo często jako buty biurowe są wybierane botki. W zależności od preferencji – z obcasem lub na platformie. Zazwyczaj kobiety zakładają botki z wysokim stanem, na płaskiej podeszwie. Są bardzo wygodne, a zatem nie jest żadnym problemem posiadania ich na stopach ponad 8 godzin. Zazwyczaj siedzimy przy biurku w biurze, ale czasem potrzebujemy z niego wyjść np. na pocztę. W takich butach każde wyjście załatwimy szybko i sprawnie.

Klasyczne szpilki zdarza się ubierać na szczególne okazje – natomiast codzienność to nie szczególna okazja, i można zadbać o własną wygodę w dobrym stylu. Pracownik, który czuje się komfortowo dużo szybciej i dokładniej wypełnia swoje obowiązki służbowe.

Ze względu na bardzo rozwinięty rynek obuwniczy niemal w każdej galerii handlowej znajdziemy kilka sklepów z butami. Botki – popularne od kilku ostatnich sezonów wciąż cieszą się uznaniem wśród konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × 2 =