Czapka na zimę – z daszkiem czy z pomponem?

Zima to czas, gdy musimy zakładać na siebie wiele warstw, co bywa uciążliwe, zważywszy na fakt, że musimy to robić nawet kilka razy dziennie. Poza tym grube kurtki, zimowe buty, czapki, szaliki i rękawiczki to mało atrakcyjne ubranie. Co więc zrobić, by w zimowe miesiące mimo wszystko czuć się stylowo, ale jednocześnie wygodnie i ciepło?

Urozmaicenie zimowych stylizacji

Zimą brakuje nam światła i kolorów, wszystko wydaje się szare, bure i ponure, szczególnie gdy nie ma śniegu. Dlatego warto urozmaicić sobie codzienny ubiór, wybierając żywe i jasne kolory kurtki i dodatków. W końcu kto powiedział, że wszyscy muszą mieć ciemne płaszcze? Kolejny aspekt to dodatki. Czapki, szaliki i rękawiczki są w użytku codziennie i dzięki nim możemy nadać zimowej stylizacji smaczku. Jeśli chodzi o nakrycie głowy, mamy do wyboru mnóstwo opcji od zwykłych czapek, poprzez kapelusze, po berety. Jednak zimą najlepiej sprawdzą się niezawodne czapki z pomponem, które są ciepłe, wygodne i dodatkowo urozmaicają stylizację. Co ciekawe, nie są one przeznaczone tylko dla dzieci, jak się niektórym wydaje, ponieważ obecnie nawet eleganckie czapki mają dodatek w postaci włochatego pomponu. To samo tyczy się czapek z daszkiem, które istnieją w formie casualowej oraz eleganckiej. Nie są one jednak ostatnio tak modne, jak te z pomponem. 

Jeśli chcemy wybrać odpowiednią dla siebie czapkę, nie musimy poświęcać długich godzin na poszukiwania w sklepach stacjonarnych. Wystarczy w domowym zaciszu wejść chociażby na stronę https://kabak.com.pl/kategoria/czapki-z-daszkiem, by wybrać interesujący nas model. Zaoszczędzimy dzięki temu cenny czas i w spokoju znajdziemy czapkę, która posłuży nam w zimowe miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − osiem =