Ciekawe pomysły na relaks we dwoje

Wspólnie spędzony czas z partnerem nie tylko pozwoli się zrelaksować  i nabrać sił do dalszej pracy, ale także ponownie roznieci ogień namiętności i odnajdzie w partnerach to coś wyjątkowego, co urzekło na początku znajomości drugą stronę.

Pomysłów na relaks we dwoje jest sporo. Może to być czas spędzony w domu, na przykład przy grach planszowych, wycieczka w nieznane lub wspólny wyjazd do SPA. To właśnie ta ostatnia opcja najchętniej wybierana jest przez współczesne pary. Zazwyczaj rezerwują one sobie romantyczny hotel nad jeziorem i korzystają zarówno z uroków okolicy, jak i bogatej oferty zabiegów relaksująco-upiększających.

Jedno z takich wyjątkowych miejsc znajduje się w Wielkopolsce, nad piękną taflą wody, z której w sezonie wiosenno-letnim oraz jesiennym warto korzystać do woli. W Hotelu Moran, którego oferta znajduje się na stronie https://hotelmoran.pl/spa/day-spa, można wybrać zarówno samotną kąpiel wodną, jak i rejs jachtem, spędzić wieczór przy ognisku.

Z jakich zabiegów korzystać?

Decydując się na wspólny relaks we dwoje w SPA, już wcześniej powinno się przejrzeć ofertę danego miejsca i zdecydować na pakiet konkretnych zabiegów. Pozwala to na racjonalne i efektywne wykorzystanie czasu. Najpopularniejsze zabiegi wśród par to:

Masaże – zarówno klasyczne, jak i z użyciem gorących kamieni, bańki chińskiej czy czekolady, pozwalają się odprężyć i zapomnieć o wszelkich sytuacjach stresowych.

Wizyta w saunie – wzmacnia układ odpornościowy, wspomaga prawidłowe oddychanie, usuwa z organizmu zbędne produkty przemiany materii oraz pomaga w zasypianiu.

Kąpiel w basenach- pozwala nie tylko wzmocnić mięśnie, ale także zapobiec ich zbyt dużemu napięciu. Ponadto relaksuje i stanowi świetną rozrywkę.

Kąpiel w jacuzzi- relaksuje i rozluźnia. Delikatne, wodne bąbelki masują ciało, podczas gdy partnerzy mogą zająć się rozmową przy kieliszku szampana. Tak spędzony wspólnie czas uwalnia w organizmie hormony szczęścia. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście + jeden =