Fajne akcesoria, które ubarwią Twoje wesele

By nadać weselu wyjątkowego i unikalnego charakteru oprócz samych dekoracji warto zadbać o ciekawe akcesoria. Ich wykorzystanie pozwala nadać kolorytu całemu wydarzeniu i sprawić, że goście jeszcze długo będą wspominać ten dzień.

Z myślą o gościach

Choć to nowożeńcy są oczywiście tego dnia w centrum wydarzeń, to istotne jest również to, by wszyscy zgromadzeni dobrze się bawili i czuli, że Para Młoda o nich pamięta, ale natłok gości sprawia, iż nie zawsze znajdzie się czas by porozmawiać z każdym z osobna. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest księga gości weselnych, gdzie mogą się oni po prostu wpisać lub przemycić jakąś specjalną wiadomość czy dedykację. Na pewno sprawi im to dużą przyjemność, a potem będzie też stanowiło znakomitą pamiątkę dla samego małżeństwa. Oprócz tego ciekawym pomysłem są podziękowania dla gości w postaci drobnych upominków jak słodycze czy mała buteleczka alkoholu. Należy zadbać o ich spersonalizowanie i umieścić w ozdobnych pudełeczkach, które rozstawia się przy miejscach siedzących w sali, tak by każdy odnalazł swój prezent.

Elementy oprawy

Istnieją także gadżety, które urozmaicają dekoracje oraz oprawę całej imprezy. Świetnym pomysłem są etykiety i zawieszki na wódkę, na których znajdują się imiona osób biorących ślub. Dodatkową atrakcją (szczególnie dla najmłodszych) będzie wykorzystanie podczas wesela tub z konfetti i coraz bardziej popularnych obecnie baniek mydlanych. Z pewnością spodoba się to zgromadzonym i będzie odmienne względem innych ceremonii, w których uczestniczyli.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 + 11 =