Stylizacja na złoto – jakie zestawienia i kreacje sprawdzają się ze złotą biżuterią?

Jesień nadeszła pełną parą i nasze szafy wypełniły się po brzegi różnego rodzaju sweterkami. Wiele kobiet nosi na co dzień – do pracy, na uczelnię – sweterki, do których pasuje zarówno spódniczka jak i spodnie. Jest to wygodne rozwiązanie, modne i estetyczne. Niekiedy jednak spotykamy się z problemem, jak wzbogacić nasz outfit, czyli de facto jaką biżuterię dobrać do naszego stroju. Rozwiązaniem są złote zegarki.

Jesienne zegarki

Zegarki damskie złote cieszą się ogromną popularnością szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy zakładamy cieplejsze, cięższe ubrania, zakrywamy się puchowymi szalami i grubymi płaszczami. Złota biżuteria doskonale koresponduje z takim stylem i świetnie wkomponowuje się w różnego rodzaju sweterkowe stylizacje. Pasują one do grubych, nierozpinanych swetrów, jak i do tych zapinanych na guziki czy do golfów. Złoto doskonale pasuje także do pastelowych, jak i wyrazistych mocnych barw. Kolor sweterka zależy zatem od indywidualnych preferencji jego użytkowniczki i stylu, jaki wybiera na co dzień.

Jaki kolor pasuje do złota?

Wiele kolorów pasuje do złota. Z pewnością świetnie współgra ono z kolorem szarym, brązowym czy standardowo białym, bądź czarnym. Dobrze również wygląda z czerwienią czy zielenią. Jednym słowem – klasyczne zegarki wykonane ze złota są uniwersalne i można je zakładać do bardzo różnych stylizacji, zarówno prostych, codziennych, jak i eleganckich, wieczorowych. Sweterek i złoto to to, czego tej jesieni potrzeba każdej kobiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × dwa =