W jaki sposób można nagrodzić pracowników z okazji Świąt Bożego Narodzenia?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Właściwe relacje między współpracownikami, a także między pracownikami i przełożonymi to istotny element, który jest potrzebny do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Warto więc regularnie dbać o to, by relacje były pełne pozytywnych uczuć. Jak to zrobić? Doskonałym przykładem są miłe gesty czynione z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nie tylko. Ten wyjątkowy czas w roku stanowi doskonały moment ku temu, by pokazać podwładnym, że jesteśmy z nich zadowoleni.

Aby obie strony były zadowolone

Nagroda świąteczna nie zawsze musi mieć formę gratyfikacji pieniężnej. To oczywiście jeden z najprostszych i najbardziej uniwersalnych sposobów, jednak dobrze jest skorzystać także z innych możliwości. Ciekawą opcją będzie wręczenie załodze specjalnych kart, na których umieszczono określoną sumę przeznaczoną do wydania w konkretnych sklepach. Owszem, jest to podarowanie pieniędzy, jednak w innej formie niż standardowy przelew czy wypłata gotówki. Nieco podobnym rozwiązaniem będzie wręczenie pracownikom voucherów uprawniających do wyjazdu wypoczynkowego. Taka zachęta do zaznania odrobiny relaksu będzie ciepło odebrana zwłaszcza po wyjątkowo intensywnym zakończeniu roku w pracy!

Słodki upominek

Znakomitym prezentem dla pracowników będą bez wątpienia słodycze. Któż ich nie lubi? Tutaj warto zainwestować w specjalnie przygotowane zestawy świątecznych pyszności. Nie tylko wspaniale smakują ale i prezentują się olśniewająco! To intrygujące kompozycje czekoladek, cukierków i czekolad umieszczone w pięknych koszach. Z atrakcyjną ofertą tego rodzaju prezentów można zapoznać się na stronie internetowej https://chocolito.pl/50-kosze-swiateczne-z-czekoladkami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czapka na zimę – z daszkiem czy z pomponem?
Czapka na zimę – z daszkiem czy z pomponem?
Zima to czas, gdy musimy zakładać na siebie wiele warstw, co bywa uciążliwe, zważywszy na fakt, że musimy to robić […]
Jakie rzeczy kupić przed chrztem dziecka?
Jakie rzeczy kupić przed chrztem dziecka?
Chrzest dziecka to niesamowicie ważne wydarzenie dla ludzi wierzących. By przebiegało ono bez przeszkód, powinniśmy dobrze się przygotować. Najlepiej zacząć […]
Sposoby na piękne i długie rzęsy
Sposoby na piękne i długie rzęsy
Piękne i zadbane rzęsy to najlepsza oprawa oczu oraz coś, co sprawia, że nawet najbardziej zwyczajny i prosty makijaż wygląda […]
Ostatnie wpisy
Polecamy