Jak powinna być zlokalizowana tablica reklamowa, aby trafiła do jak największej liczby odbiorców?

Tablica reklamowa to jeden z najczęściej stosowanych rodzajów reklamy zewnętrznej. Miewa ona różne rozmiary – od całkiem niewielkich, po te billboardowe. A to daje sporo różnych możliwości co do umiejscowienia tego typu informacji.

Jak najlepiej wykorzystać możliwości tablicy reklamowej?

Rozmiar i liczba wynajętych tablic często zależą od kwoty przeznaczonej na tego typu reklamę. Im mniej tablic zostanie w tym celu wynajętych, tym większe znaczenie odpowiedniego ich rozmieszczenia. Optymalne wykorzystanie tablic i ich rozmieszczenia gwarantują m.in. specjaliści z oferty na stronie https://billboardy360.pl/wojewodztwo/lubuskie/.

Trzeba pamiętać, że tego typu reklama bywa nieprzenośna, więc istotne jest, aby mijało ją jak najwięcej osób. W ten sposób rośnie prawdopodobieństwo, że trafi ona ze swoim przekazem do ludzi zainteresowanych konkretnym przekazem.

Jak wybrać najlepszą lokalizację pod kątem dotarcia do wielu odbiorców?

Jeżeli ktoś jest zainteresowany reklamą na tablicach, powinien pamiętać, że miejsca ich umieszczenia będą zależne m. in. od ich wielkości.

Tablice najmniejsze warto umieścić np. w windach – zwykle pasażerowie spędzają w nich dobra chwilę i w tym czasie zwracają uwagę na wszelkie przekazy umieszczone na ich ścianach. Tablice małe i średnie lokalizuje się zazwyczaj w miejscach bardzo uczęszczanych, np. w pobliżu sklepów i firm świadczących podobne usługi lub podobny asortyment. Jeśli klienci nie dostaną w nich tego, czego szukali lub nie są zadowoleni z jakości, dzięki tablicy reklamowej dowiedzą się, gdzie jeszcze mogą liczyć na podobne artykuły i świadczenia.

Największe tablice, w tym billboardy sprawdzają się np. przy trasach wyjazdowych i wjazdowych oraz przy głównych arteriach miasta, przez które przejeżdża codziennie sporo samochodów i przechodzą tłumy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + 11 =