Jakie wyposażenie pasuje do loftu?

Lofty,określane także jako wnętrza industrialne, charakteryzuje przede wszystkim surowy klimat, obserwowalny poprzez ceglane ściany lub betonowe mury. Do niedawna spotykane wyłącznie jako opuszczone magazyny lub zagospodarowane dla artystycznych środowisk, coraz częściej zyskują popularność w codziennym życiu, chętnie anektowane, jeśli nie w całości to chociaż częściowo, do budynków mieszkalnych.

Podsumowując, lofty to surowy klimat oraz przestrzeń, którą należy odpowiednio zagospodarować, by podkreślić urok wnętrza, zaznaczając wszystkie jego atuty oraz wyjątkowość. W jaki sposób?

Jak zaaranżować industrialne wnętrze?

Loft doskonale komponuje się z drewnem, metalem oraz szkłem. Drzwi przesuwne wewnętrzne wykonane z pięknie przygotowanego drewna, doskonale oddają ten klimat. Zwłaszcza w połączeniu z metalowymi elementami, które z powodzeniem można wykorzystać jako framugę lub w postaci ozdobnych dodatków takich jak klamka.

Ten sam zestaw tworzyw świetnie wykorzystywany jest w nowoczesnych projektach stołów i stolików. Szkielet stołów stanowią solidne nogi wykonane z części metalowych, na których położony jest blat z drewna.

Wrażenia dodają widoczne w strukturze drewna słoje lub naturalne uszkodzenia występujące w strukturze. W ten sposób dodatkowo oddajemy surowy klimat industrialnych wnętrz. Wracając do tematu drzwi, które pełnią istotną funkcję w pomieszczeniach mieszkalnych, w loftach sprawdzają się drzwi przesuwne industrialne, które dobrze się prezentują, a przy tym są bardzo praktyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden × trzy =